15. listopadu 2014

Ukázka - Temná krev

Autorka: Laurell K. Hamiltonová
Název: Temná krev
Název originálu: Blood Noir
Překlad: Dominika Moulíková
Foto na obálce: Jakub Jíra
Obálka: Lukáš Tuma
Formát: hardback, 135x200 mm
Počet stran: 336
Cena: 299 Kč 
Nakladatel: Nakladatelství Epocha 
Edice: Fantastická Epocha (38. svazek edice Fantastická Epocha)
ISBN: 978-80-7425-230-3 

"Občas se nezamilujete do světla, které v sobě někdo nosí, ale do temnoty. Občas nepotřebujete optimistu, ale dalšího pesimistu, který bude s vámi kráčet a bude vědět, naprosto jistě, že ten zvuk v temnotě je nestvůra a že je to vážně tak zlé, jak si myslíte."
Anita není jen lovkyně upírů, nekromantka, federální šerif a lidská služebnice vládce města St. Louis. Je taky dobrá kamarádka, a proto vždy podá pomocnou ruku příteli v nouzi. Až na to, že tenhle přítel je její vlkodlačí kamarád a občasný milenec Jason a potřebuje od ní, aby před jeho umírajícím otcem a snobskou rodinou předstírala, že je jeho vážná známost.
V idylickém městečku se však situace poněkud zkomplikuje. Zrovna se tam totiž chystá prominentní svatba a Jason je až příliš podobný chronicky záletnému ženichovi. Anita tak čelí nepříteli, se kterým se dosud nestřetla – bulvárním novinářům.
Blesky fotoaparátů a mikrofony ale nejsou jediným nebezpečím, které na ni číhá. Upíří intriky a moc totiž překonávají hranice států i magické bariéry…Na jaře 2015 vydáme sedmnáctý díl série, jehož originální název zní Skin Trade.
Nakladatelství Epocha rovněž vydává další oblíbenou autorčinu sérii – temnou urban fantasy Merry Gentryová.

Žádné komentáře:

Okomentovat