5. srpna 2014

Měsíční chvástačka - červenec 2014 (+Unboxing)

Toto meme pořádá Judit.
Ke konci každého měsíce zveřejním knihy, které jsem si za daný měsíc koupila nebo je vyhrála, dostala darem či na zrecenzování.Tentokrát jsem do Měsíční chvástačky přidala i unboxing, který jsem natáčela poprvé, tak se mi to snad povedlo a vám se to líbilo :) 

16 komentářů:

 1. Pěkné přírůstky! :) Esej o tragédii právě čtu, sice jsem teprve na začátku, ale vypadá to zajímavě. Jsem zvědavá, co na to řeknu, až to dočtu. A u té knihy Asylum se mi hrozně líbí ten svítivý název. :D :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :) Esej je skvělá! Snad se ti bude líbit až do konce :)
   Ten nápis se mi taky strašně líbí! A jak se v té knihovničce úžasně vyjímá :D

   Vymazat
 2. Super přírůstky. S tou Merry od Epochy.. budu v září dělat společné čtení teda asi..:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :) Tak to bych se mohla zapojit...pokud to teda nestihnu přečíst :D

   Vymazat
 3. esej je uzasna :) a svitici asylum taky. ale co to jako bylo? nejdrive to cely rves a pak hazis knizky po zemi, jsi normalni ?! :-D :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To tedy rozhodně je :) Rvu to abych se k nim dostala co nejrychleji a to vůbec jsem to neházela! To že mi to popadalo byla prostě nehoda! Naštěstí se těm knížkám vůbec nic nestalo :) Kdybych to udělala naschvál, tak mě tu asi všichni sežerou :D

   Vymazat
  2. ja bych to vystrihla, nemela bych nervy to priznat, jak mi to upadlo :-D :-D ale je poznat, ze je to nehoda, tak to te zachranuje :-D

   Vymazat
  3. Zas tak strašný to nebylo - knížkám se nic nestalo :D To jsem ráda!

   Vymazat
 4. Tvoje videa jsou pořád lepší a lepíš, moc ráda se na ně dívám. Krásné knihy. Esej mám taky ve svém čtecím seznamu, jen netuším, kdy se k ní dostanu:)
  Merry Gentry je nějako jako Anita od desátého dílu:) Myslím, že tahle série má dílů devět, není to úplně závěrečný díl, ale autorka někde uvedla, že už v ní nehodlá pokračovat, protože si postavy zaslouží klid.
  Se soutěží jsi mi udělala radost, na Statistickou pravděpodobnost se chystám už nějakou dobu, ale mám jí doma jen v originále – a jsem líná ji číst v angličtině:)
  Mohla bych mít na tebe jeden malý dotaz? V jakém programu stříháš videa? Nedávno jsem taky začala natáčet, ale mám před sebou ještě opravdu dlouhou cestu, než to bude nějak vypadat:) Díky:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážně? Tak to mě těší! Děkuju :)
   Esej je úžasná, určitě doporučuju. Čte se vážně skvěle, měla jsem docela problém se o ní odtrhnout.
   Já se k desátemu dílu Anity ještě nedostala (skončila jsem u osmičky) :D Tak uvidíme, co na to řeknu :) Aha, tak to jsem nevěděla. Myslela jsem, že ten devátý díl bude nějaké pořádné ukončení série. Každopádně jsem hodně zvědavá, jak autorka ukončí Anitu.
   To jsem ráda :) Statistiká pravděpodobnost je moc pěkná knížka a já jsem ji četla právě v té angličtině :D A ta je v ní docela jednoduchá, tak tu lenost zažeň a honem do ní! :D
   Videa stříhám v tom nejpostějším programu, který najdeš - Movie Maker. Není to ideální, ale na stříhání videí to bohatě stačí :) S natáčením určitě vydrž! Netušila jsem, že i natáčíš. Hned zítra se na nějaké tvé video podívám :)

   Vymazat
 5. libi se mi jak se dycky ksichtíš :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééé, tak ksichtíky mi ještě nikdo nepochválil :D Ale jsem moc ráda, že se ti mé ksichtění líbí :)

   Vymazat
 6. Miluju rozbalování balíčků! Ale přiznávám se, že z toho, co jsi rozbalila, znám pouze Sirotčinec slečny Peregrinové (první díl jsem nedočetla, na druhý se nechystám) a Asylum, které už na mě čeká na hromádce u postele a já se těším, až se do něho pustím :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky! A už jsem si to musela taky vyzkoušet :D Tak to doufám, že mě se Sirotčinec líbit bude, už se na něj moc těším, stejně jako na Asylum :)

   Vymazat
 7. Miluji jak teď každý dělá unboxing vždy se ráda na ně podívám :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se na ně moc ráda koukám :) Hrozně mě zajímá, co komu došlo :D

   Vymazat